Tuule spordihoone

Üldinfo

Tuule spordihoone on Rae valla Spordikeskuse poolt hallatav uusim spordikompleks, mille valmimisaasta on 2024 ja mis oma erilise puitarhitektuurse lahendusega moodustab ühise „linnaku“ kõrvalpaikneva Rae Riigigümnaasiumiga.

Spordihoones on avar, tribüüniga varustatud pallimängusaal, modernne jõusaal ning heli- ja värviefekte võimaldav rühmatreeningute saal, mis sobib hästi ka ringtreeninguteks või jõusaali pikendusena venitusalaks.

Tuule spordihoone puhul ei saa jätta nimetamata professionaalsel tasemel sisustatud välijõusaali, mis on avatud aastaringselt ja on tasuta kasutamiseks kõikidele spordihuvilistele.

Arvestatud on ka erivajadustega inimestega. Spordihoones on sportimist hõlbustavad lahendused nii vaegnägijatele kui ka vaegkuuljatele.

Tuule spordihoonet kasutavad argipäeviti peamiselt Rae Riigigümnaasiumi õpilased, kuid õhtustel aegadel ja nädalavahetuseti on oodatud ka kõik teised pallimänguhuvilised, rühmatreenijad ja jõusaalisõbrad.

Broneerimiseks võtke ühendust: anneli@raespordikeskus.ee

01.05 SULETUD

Uudised

Rae valla uus Tuule spordihoone avas külastajatele uksed 5. veebruaril ning asub Jüris aadressil Talli tänav 2. Tuule spordihoones on pallimängusaal võrk-, korv- ja sulgpalli