Jüri spordihoone

Lorem ipsum dolor sit amet

Üldinfo

Jüri spordihoone on suurim Rae valla Spordikeskuse poolt hallatav spordikompleks, mis jagab ühist hoonet Jüri Gümnaasiumi, Rae Huvialakooli ja Rae Raamatukoguga. 

Spordihoone on ehitatud kahes etapis. Pallimängude saal ja ujula ehitati 2006. aastal, pallihalli ja rühmatreeningute saaliga juurdeehitus valmis 2014. aastal.

Jüri spordihoones on värskelt renoveeritud ujulakompleks, kaks pallimängusaali, mitmed rühmatreeningute saalid ning kaasaegne jõusaal.

Spordihoonet kasutavad argipäeviti kooliõpilased, kuid liikumisrõõmu jagub hulgaliselt ka täisealistele (s.h pensionäridele).

Jüri pallihall on soositud võistluspaik pallimängudele, mahutades tribüünile ja rõdule ühtekokku kuni 500 pealtvaatajat. 

Jüri kunstmurukattega staadionil saab mängida jalgpalli. Võimalik on harrastada korvpalli, rannavollet ja tennist. Staadioni alal paikneb ka soojuskiirguritega varustatud püstkoda, mida saab aastaringselt spordikeskuselt rentida näiteks laste sünnipäevade või muude ürituste korraldamiseks.

Lähiaastatel on plaanis Jüri staadioni rekonstrueerimine, misjärel saab Jüri staadionist piirkonna üks kaasaegsemaid ja multifunktsionaalsemaid sportimispaiku.

NB! Jüri spordihoone jõusaali kuukaardid on kehtivad ka Järveküla ja Tuule jõusaalis ning Kindluse ringtreeningute alal.

 

Ujuma tulles jälgi tunniplaani või helista 5814 2393.

15.07-28.07 SPORDIHOONE SULETUD remondi ja hooldustöödeks.

29.07-25.08 avatud E-P 09.00-21.00.

Uudised

Jüri ujula on 17.03 kell 09.00-19.00 suletud seoses Rae valla lahtiste MV-ga ujumises. Lisainfo võistluse kohta.