Tuule Spordihoone on avatud

Rae valla uus Tuule spordihoone avas külastajatele uksed 5. veebruaril ning
asub Jüris aadressil Talli tänav 2.

Tuule spordihoones on pallimängusaal võrk-, korv- ja sulgpalli mängimiseks ning tribüünid 160-le pealtvaatajale, rühmatreeningute saal koos funktsionaal- ja venistusalaga, sise- ja välijõusaalid, kuus riietusruumi, millest kahes on saun ning kaks riietusruumi treeneritele.

Lisaks on seadmed nagu treppmasin ja puusatõstepink koos kükkimise raamiga. Rühmatreeningute saalis on tipptehnoloogiline valgustussüsteem ning uuendusena on saali toodud ka multifunktsionaalne treeningraam koos lisavarustusega (sh poksikott, köied, rõngad, TRX-rihmad jms), millel saab treenida oma keharaskust kasutades.

Tuule spordihoone - jõusaal - interjööripilt


Välijõusaal asub vahetult spordihoone kõrval ning selle kasutamine on aastaringselt võimalik ning on tasuta. Kompaktne, kõiki suuremaid lihasgruppe treenida võimaldav välijõusaal on paigutatud spetsiaalse katusealuse alla ning sisustatud modernsete seadmetega, mille raskuseid saab reguleerida.

Hoones on töö- ja puhkeruumid treeneritele, õpetajatele ja spordikeskuse töötajatele. Kaasaegsed tehnilised lahendused ja spetsiaalselt sisustatud olmeruum võimaldavad spordihoonet külastada nii liikumispuudega külastajatel kui ka vaegkuuljatel ja -nägijatel.

Kuni hooaja lõpuni, s.o 14. juunini, on Tuule spordihoone avatud E-R kell 8.00-20.00.

17.06-14.07 on spordihoone suletud.

15-28. juuli on spordihoone avatud E-R 08.00-20.00, L-P 10.00-18.00.

29.07-25.08 on spordihoone suletud.


Nädalavahetustel ja suvisel perioodil, kui Tuule spordihoone on suletud, teenindavad trennisõpru Jüri ja Järveküla spordihooned.

Tuule spordihoone kuukaardid kehtivad ka Jüri ja Järveküla jõusaalides ning Kindluse ringtreeningu alal.

Alates sügisest on Tuule spordihoone avatud seitsmel päeval nädalas ning saalide broneeringuid vabadeks õhtusteks aegadeks ja nädalavahetusteks saab broneerida hiljemalt augustis-septembris. Lepingu alusel ka kogu hooajaks (september-mai).

Ootame ruume broneerima nii rühmatreeningute treenereid kui ka pallimänguklubisid ja sportlikke sõpruskondi.

Info ruumide hinnakirjade ja teenuste kohta leiate Tuule Spordihoone lehelt.

screenshot 2024 03 06 at 14.36.09 Rae spordikeskus

Uudised

20. juunil kell 18.30-19.30 teeb Ott Kiivikas näidistreeningu Tuule spordihoone välijõusaalis (Talli 2, Jüri).